HANS MOBBER. BAKKEBORD, „Krüger“, bøg ramme, til Torben Örskov & Co, Danmark.

4473090. HANS MOBBER. BAKKEBORD, „Krüger“, bøg ramme, til Torben Örskov & Co, Danmark.

Vendbare bakker i sort og hvidt laminat, på hjul.

Højde 55, diameter 50 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 55, diameter 50 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 820