OTTO NEUBRAND (1911-1975). sølvtistler.

4472529. OTTO NEUBRAND (1911-1975). sølvtistler.

Otto Neubrand (1911-1975), sølvtistler, olie på hardboard, 1953, signeret og dateret, ca. 61 x 51 cm, med ramme ca. 73 x 61 cm.

Minimale tegn på brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Minimale tegn på brug.

Antal besøg: 259