EN VICTORIANSK AMBROTYPE.

EN VICTORIANSK AMBROTYPE.
4472266. EN VICTORIANSK AMBROTYPE.

Indbygget i en udskåret ibenholt kasse, der viser en hjort og hjorte, interiøret med et plysforet interiør og et fotografi af en dame i forgyldt metalbeslag, 8,5 cm bred, 10 cm høj.

Brændt hul på indersiden af ambrotypen, etui i god almen stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 134