Bordlampe, alabaster, Italien, 20. århundrede.

4470831. Bordlampe, alabaster, Italien, 20. århundrede.

Mærket. Håndskåret. Lampeskærm inkluderet. Højde 73 cm.

Brugsslitage. Mærker og overfladesnavs. Enkelt afvisning af sokkel. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 184