ELEKTRISKE GUITAR, 2 stk, Yamaha og Reno.

44695. ELEKTRISKE GUITAR, 2 stk, Yamaha og Reno.

Sort og hvid.

Brugsslitage, ridser, sort guitar med beatmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sort og hvid.

Antal besøg: 2.934