BECK? (20. ÅRHUNDREDE) „BJERGSØ MED SEJLBÅD“.

4466479. BECK? (20. ÅRHUNDREDE) „BJERGSØ MED SEJLBÅD“.

olie på lærred, signeret nederst til højre, 57cm x 47cm inklusive ramme.

nogle revner til maling, kunne drage fordel af en rengøring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 167