SIGVARD BERNADOTTE.

SIGVARD BERNADOTTE.
4466118. SIGVARD BERNADOTTE.

Monogram signeret på tryk og signeret og dateret 82, nummereret 202/250
billedets dimensioner
Højde 48cm.
Bred 39cm.
Rammemål højde 63,5cm. samt bred 53,5cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
4466118. SIGVARD BERNADOTTE.

billedets dimensioner
Højde 48cm.
Bred 39cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 192