4464868. H JOHN JACKSON A.R.E, S.W.E (BRITISK, FØDT 1938) „BÅDE OG HYTTER“.
„Både og hytter“
signeret og dateret '71, med titlen og nummereret 40/50 med blyant, linocryt
56cm x 43cm - billedstørrelse
73cm x 59cm - rammestørrelse.
„Både og hytter“
56cm x 43cm - billedstørrelse
73cm x 59cm - rammestørrelse.