SOFAGRUPPE, 3 dele. Gustaviansk stil, 20. århundrede.

446446. SOFAGRUPPE, 3 dele. Gustaviansk stil, 20. århundrede.

Sofa, længde ca 186 cm. 2 lænestole. Klar, stribet, pink med mønster.

Brugsslitage . Tab af farve og stødmærker. Stof med skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.173