CHRISTOPHER SCALES (BRITISK, 20. ÅRHUNDREDE).

4463760. CHRISTOPHER SCALES (BRITISK, 20. ÅRHUNDREDE).

„Feltvalmuer“
Signeret og titlen akvarel
56 x 43 cm (22 x 17 tommer).

monteret bag glas, i god hængende stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Feltvalmuer“
Signeret og titlen akvarel
56 x 43 cm (22 x 17 tommer).

Antal besøg: 156