SKAB, eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

446099. SKAB, eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

Bunden bevæger sig opad, når låg åbnes. Længde 62, bredde 52, højde 72 cm.

Slitage, stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, stødmærker.

Antal besøg: 414