Kommode med stenplade, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

446072. Kommode med stenplade, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 86, dybde 47, højde 78 cm.

Slitage, ridser og mærker, toplås med skader, dekorative dele mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 321