VÆGHYLDE, nyrenæssance, omkring 1900.

4457758. VÆGHYLDE, nyrenæssance, omkring 1900.

Skær indretning med blandt andet støttemascaroner.

Længde ca 134, dybde 22, højde 54 cm.

Solgt til fordel for Stockholms stadsmission.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 503