SPISESKAB, Bondrococo stil.

SPISESKAB, Bondrococo stil.
4457651. SPISESKAB, Bondrococo stil.

Højde 191 cm.
Bredde 117 cm.
Dybde 48 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og gnidning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 191 cm.
Bredde 117 cm.
Dybde 48 cm.

Antal besøg: 467