COUNT, skiltet Design Svante Skogh, 1900-tallet.

445658. COUNT, skiltet Design Svante Skogh, 1900-tallet.

Længde 150 bredde 46 højde 105 cm.

Et greb med afvisning. Slitage, pletter, malingstab. Nogle originale hyldeholdere mangler. Stødmærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.821