445318. DESK og LÆNESTOL, Sören Nissen & Ebbe Gehl, Aksel Kjersgaard Danmark, bord mærket Naver Collection, 1900-/2000-tallet.
Bord med tre skuffer. Længde 140 bredde 78 højde eksklusiv kummekant ca 72,5 cm.
Lænestol, umærket, læderbeklædt sæde.
Brugsslitage, mindre pletter, ridser.
Nøgle/nøgler findes