EDWARD PEARCE (BRITISK, 20. ÅRHUNDREDE) „TRE HESTESKO“.

4452919. EDWARD PEARCE (BRITISK, 20. ÅRHUNDREDE) „TRE HESTESKO“.

Akvarel, signeret og dateret 92 nederst til højre, 69cm x 54cm inklusive ramme.

klistermærkerester, bagside løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 115