OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, signeret RS.

445224. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på Panel, signeret RS.

Stilleben, ca. 49x41 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben, ca. 49x41 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.878