SOFABORD, glasplade, messing, NK.

4450615. SOFABORD, glasplade, messing, NK.

Ramme lavet af messing, bordplade lavet af glas.
Dimensioner ca. 71x71, højde 53 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 375