SKAMMEL, gustaviansk stil, 18./20. århundrede.

4450417. SKAMMEL, gustaviansk stil, 18./20. århundrede.

Højde 43 cm. Bredde 46 cm. Dybde 40 cm.

Malet træ og polstret sæde. Brugsslitage. Mærker og farvetab på benene.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 275