PLAYSTATION 5, med VR, controller.

4449682. PLAYSTATION 5, med VR, controller.

Med ledninger.
Cirka 50 cm x 30 cm.

Brugsslitage. Der ydes ingen funktionel garanti. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Ridser overfladesnavs vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med ledninger.
Cirka 50 cm x 30 cm.

Antal besøg: 447