SKAMMEL, gustaviansk stil.

SKAMMEL, gustaviansk stil.
4448734. SKAMMEL, gustaviansk stil.

Bladhylstrede kanylerede ben, skåret knivstang. Løst polstret sæde. Ca. 45x45, højde 45 cm.

Blusser og ridser, slidt polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 444