WEEKENDTASKE, læder, Hidesign.

4447602. WEEKENDTASKE, læder, Hidesign.

Ca. 55x35x35 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvis mindre og mindre skrammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 55x35x35 cm.

Antal besøg: 252