5 stole, DeNona.

5 stole, DeNona.
4446570. 5 stole, DeNona.

Sædehøjde 46, ryghøjde 82, bredde 42, dybde 43 cm.

Brugsslitage. Mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
4446570. 5 stole, DeNona.

Brugsslitage. Mærker, ridser.

Antal besøg: 273