TAKAMPEL, Empirestil, 20. århundrede.

444654. TAKAMPEL, Empirestil, 20. århundrede.

6 lysarme.
Skålens diameter 28 cm. Samlet diameter inklusive lysarme 51 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 lysarme.

Brugsslitage.

Antal besøg: 529