TORSTEN HYLANDER. KOMPOSITION, 1991.

4446435. TORSTEN HYLANDER. KOMPOSITION, 1991.

Monogram signeret, dateret -91, blandet teknik/collage, bladmål 14,5x27 cm, karmmål 60x51,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 226