444552. Sæt NYSØLV, 6 dele, bakker, serveringsfade og kagefade på fødder.
Bakke, CG Råström, diameter 30 cm.
Bakke, CG Råström, længde 39 cm.
2 bakker, inklusive Gense, længde 42 - 44,5 cm.
Bakke med gitterkant, England, længde 46 cm.
Kagefad til fods, diameter 32,5, højde 11,5 cm.
Brugsslitage, ridser. Bakke med gitterkant bærer monogram.