HENRI MATISSE. EFTER. Ballerina. Offset litografi på papir.

4445083. HENRI MATISSE. EFTER. Ballerina. Offset litografi på papir.

Fra magasinet Derrière le Miroir, nummer 46, dateret maj 1952.
38,5x28,5 cm.

Sæk.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Henri Matisse (1869–1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

38,5x28,5 cm.

Sæk.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Henri Matisse (1869–1954)

Antal besøg: 174