SKÆRPLAD, 1950'erne/60'erne.

SKÆRPLAD, 1950'erne/60'erne.
444109. SKÆRPLAD, 1950'erne/60'erne.

Længde 62, 34, højde 73 cm, total længde 150 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 417