BORDLAMPE, Miranda AB, senere del af det 20. århundrede.

4437568. BORDLAMPE, Miranda AB, senere del af det 20. århundrede.

Indretning af druer. Lampeskærm inkluderet. Højde 70 cm.

Brugsslitage. Overflade snavs og taperester på nakken. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 202