BASGUITAR, Harley Benton.

BASGUITAR, Harley Benton.
4436823. BASGUITAR, Harley Benton.

Taske inkluderet. Længde 117 cm.

Mindre slitage, færre mærker. Strenge mangler. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 241