JOCKE ÅKERBLOM (1906-1972). „En sømandssiddende model“.

4432433. JOCKE ÅKERBLOM (1906-1972). „En sømandssiddende model“.

Olie på lærred, signeret Jocke Åkerblom, med titlen på bagsiden

68x56 cm, ramme 78x69 cm.

Mindre farvetab.

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

68x56 cm, ramme 78x69 cm.

Mindre farvetab.

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 2.784