MAURICE MOD WALKER (BRITISK, 20. ÅRHUNDREDE) „LAMBETH BRIDGE“ & „WATERLOO BRIDGE“ (2).

4432174. MAURICE MOD WALKER (BRITISK, 20. ÅRHUNDREDE) „LAMBETH BRIDGE“ & „WATERLOO BRIDGE“ (2).

par ætsninger, signeret nederst til højre, anbragt inden for forgyldte og glaserede rammer 49 cm x 39 cm inklusive rammer.

nogle chips og skrammer på rammerne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 95