ALFRED BOLL. Södermalm, akvarel, signeret.

4431607. ALFRED BOLL. Södermalm, akvarel, signeret.

Rammemål 51 x 70,5 cm.

Mindre mærker og slid på stel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 51 x 70,5 cm.

Antal besøg: 259