JAMES CANE. Farvelitografi, signeret, nummereret 103/240.

4431419. JAMES CANE. Farvelitografi, signeret, nummereret 103/240.

Rammemål 57 x 74 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 57 x 74 cm.

Antal besøg: 140