SOFABORD, Alvar Aalto.

SOFABORD, Alvar Aalto.
4431294. SOFABORD, Alvar Aalto.

Buet træ, bord hvidt laminat.
Længde 120, bredde 75, højde 56 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Buet træ, bord hvidt laminat.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 922