ANDERS CARLSSON. Farvelitografi, signeret, nummereret 58/125.

4429832. ANDERS CARLSSON. Farvelitografi, signeret, nummereret 58/125.

Rammemål 72 x 52 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Mindre skader og mærker på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 72 x 52 cm.

Antal besøg: 112