EN G-PLAN UDVIDENDE SPISEBORD OG FIRE STOLE (5).

4426993. EN G-PLAN UDVIDENDE SPISEBORD OG FIRE STOLE (5).

Midten til slutningen af det 20. århundrede udvidet spisebord i teak fra G Plan, stemplet '470', sammen med fire G Plan spisestole med grønne polstrede sæder og stokryg, måler bordet 72 cm højde, 162 cm bredde (strækker sig til 209 cm), 107 cm dybde, hver stol måler 86 cm højde, 48 cm bredde, 52 cm dybde. (5).

Med nogle områder med kraftigt slid på bordpladen, ellers med ridser og slid overalt.

Tema

20th Century Design

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

20th Century Design

Antal besøg: 648