PAT MCMANUS (20. ÅRHUNDREDE) „VENDE TILBAGE TIL DALEN“.

4426570. PAT MCMANUS (20. ÅRHUNDREDE) „VENDE TILBAGE TIL DALEN“.

signeret med blyant, gicléetryk i farver
69 x 75cm - samlet størrelse inklusive glaseret ramme

Med original faktura for Park West.

God stand og klar til at hænge.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 125