Leitz Wetzlar Makro - Elmarit - R 1.2.8/60mm 2 kamversion (SN 3336322).

4425909. Leitz Wetzlar Makro - Elmarit - R 1.2.8/60mm 2 kamversion (SN 3336322).

Leitz Wetzlar Makro - Elmarit - R 1,2,8/60mm 2 kamversion (SN 3336322) fra 1984.

Macro - Elmarit - R 1.2,8/60mm er en meget universel linse med en minimal fokuseringsafstand på 27 cm

Bemærk: Bagcoveret mangler.

Dimensioner: 62,3 mm, diameter 67,5 mm, vægt: 400 g.

Linsen er i brugt stand med små ridser hovedsageligt på filterringen. Rammen er fri for olie, Ring- og Focus-skodder kører fejlfrit. Linserne er fri for ridser og fongus.

Stockholms Auktionsverk Hamburg garanterer ikke funktionalitet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bemærk: Bagcoveret mangler.

Antal besøg: 296