EN SAMLING AF FORGYLDTE & ANDRE KNAPPER.

4425031. EN SAMLING AF FORGYLDTE & ANDRE KNAPPER.

For at inkludere forgyldt anker og krondekorerede knapper, producenterne skal inkludere Gaunt, Kenning, Waterbury osv. (antal).

Nogle synlige bøjninger, buler, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 140