EN VICTORIANSK VALNØD SKAMMEL.

4424031. EN VICTORIANSK VALNØD SKAMMEL.

Med håndarbejdsæde og skalludskårne hjørner, hævet på en rullende X-ramme, slædefødder og drejet båre, 51 cm bred, 46,5 cm dyb, 37,5 cm høj.

Nogle chips, ridser og skrammer på ben og bårer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 127