Foldebord, AB Tuarps Möbelindustri, midten af det 20. århundrede.

4423823. Foldebord, AB Tuarps Möbelindustri, midten af det 20. århundrede.

Valnødfiner. Med to klapper. Total længde 120 cm. Dybde 50 cm. Højde 62 cm.

Brugsslitage. Mærker og mindre skader på bordpladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 228