Dukkeskab af træ, 20. århundrede.

4423689. Dukkeskab af træ, 20. århundrede.

Delvist malet en-etagers dukkehus. Håndlavet. Højde 61 cm. Bredde 22 cm.

Brugsslitage. Farvetab, mærker og skader.

Tema

The Decorated Room

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

The Decorated Room

Antal besøg: 1.114