Sidebord, funktionelt, 1930s/40'erne.

4423230. Sidebord, funktionelt, 1930s/40'erne.

Sidebord med to etager. Med en glasplade. Diameter 65 cm. Højde 62 cm.

Brugsslitage. Mærker og ridser på glasplade og bordplader. Træplader med større pletter.Overflade snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 455