Ubekendt kunstner, MIXED MEDIA, signeret, dateret 76, 78.

4422908. Ubekendt kunstner, MIXED MEDIA, signeret, dateret 76, 78.

„Circos Gallery“
Billedmål 56 x 76 cm.

Overflade snavs, mærker på rammen. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Circos Gallery“
Billedmål 56 x 76 cm.

Antal besøg: 193