CHRISTIAN DIOR, briller 1970/80'erne.

4422375. CHRISTIAN DIOR, briller 1970/80'erne.

sennepsgule optylbuer med guldfarvede detaljer.Vægte mærket med „CD“ og Christian Dior Frame Austria 2189 80 55 13.

Generel slitage, Slibet glas med ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 376