ROBERTO MATTA. Farvelitografi.

442230. ROBERTO MATTA. Farvelitografi.

Figursammensætning. Signeret og nummereret 91/100 ex 49x68 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

Roberto Matta (1911–2002)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

Roberto Matta (1911–2002)

Antal besøg: 466