ERNST ÅKERBLADH. Bymotiv, akvarel, signeret.

442227. ERNST ÅKERBLADH. Bymotiv, akvarel, signeret.

ca 38 x 46 cm.

Ikke undersøgt ude af ramme, ramme med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 38 x 46 cm.

Antal besøg: 1.255