G C ECCLES (BRITISK, 19. ÅRHUNDREDE) SKOVLANDSKAB.

4421625. G C ECCLES (BRITISK, 19. ÅRHUNDREDE) SKOVLANDSKAB.

signeret (nederst til venstre) akvarel
33cm x 50cm - billedstørrelse
50cm x 65cm - rammestørrelse.

Tab af ramme, generel falmning og misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

33cm x 50cm - billedstørrelse
50cm x 65cm - rammestørrelse.

Antal besøg: 180